Vivo V70 FE
Vivo V70 FE specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | V70 FE |
| Modelalias | V2550 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 09 Maart 2026 |
| Uitgebracht | Dinsdag 17 Maart 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | ₹40,890 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.7 mm (6.44 inch) |
| Breedte | 76.2 mm (3.00 inch) |
| Dikte | 7.6 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 200 g (7.05 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | donkerblauw, Purper, Zilver |
| Bestendigheid | stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 2 uur) |
| IP-classificatie | IP68, IP69 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.83 inch |
| Resolutie | 1260 × 2800 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 449 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.7% |
| Piekhelderheid | 1900 cd/m² |
| Schermbescherming | Mohs niveau 4 |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.5 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 128GB, 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Groothoeklens ), 1/1.56" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Ring-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Videofuncties | Gyro-EIS, Optische beeldstabilisatie (OIS) |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Groothoeklens ), 0.7 μm, 1/3.1" Sensorformaat 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Groothoeklens ) Autofocus (AF) (Alleen India) |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 7000 mAh |
| Bedraad opladen | 90 W |
| Functies | Bypass-opladen Omgekeerd bedraad opladen Bedraad opladen van 0-100% in 60 minuten (zoals geadverteerd) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Optische vingerafdruksensor onder het scherm Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Darkness Glow-technologie (afhankelijk van de markt) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo V70 FE afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo V70 FE?
De prijs van Vivo V70 FE is ₹40,890. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo V70 FE?
De Vivo V70 FE werd officieel uitgebracht op Dinsdag 17 Maart 2026.
-
Is de Vivo V70 FE verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Vivo V70 FE is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Vivo V70 FE?
De Vivo V70 FE weegt ongeveer 200 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo V70 FE?
Het scherm van de Vivo V70 FE meet 6.83 inch.
-
Ondersteunt de Vivo V70 FE 5G-netwerken?
Ja, de Vivo V70 FE ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo V70 FE?
De Vivo V70 FE heeft een Dubbele camera achteraan en een Dubbele camera voor selfies.