Vivo V27 Pro
Vivo V27 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | V27 Pro |
| Modelalias | V2230 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 01 Maart 2023 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 Maart 2023 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €440 |
Ontwerp
| Hoogte | 164.1 mm (6.46 inch) |
| Breedte | 74.8 mm (2.94 inch) |
| Dikte | 7.4 mm (0.29 inch) |
| Gewicht | 182 g (6.42 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Magisch Blauw, Nobele zwarte kleur |
| Ontwerpkenmerken | Kleurverandering achterpaneel |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 388 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.4% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 8200 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3.1 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 3.1 GHz – Cortex A78 3x 3.0 GHz – Cortex A78 4x 2.0 GHz – Cortex A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC6 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 13 (Tiramisu) |
| Gebruikersinterface | Funtouch 13 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat 2 MP ( Macrolens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Ring-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ) Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Capaciteit | 4600 mAh |
| Bedraad opladen | 66 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Gyroscoop Nabijheidssensor Optische vingerafdruksensor onder het scherm |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo V27 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo V27 Pro?
De prijs van Vivo V27 Pro is €440. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo V27 Pro?
De Vivo V27 Pro werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 Maart 2023.
-
Is de Vivo V27 Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Vivo V27 Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Vivo V27 Pro?
De Vivo V27 Pro weegt ongeveer 182 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo V27 Pro?
Het scherm van de Vivo V27 Pro meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Vivo V27 Pro 5G-netwerken?
Ja, de Vivo V27 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n28, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo V27 Pro?
De Vivo V27 Pro heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.