Vivo S60
Vivo S60 specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | S60 |
| Modelalias | V2571A (Internationaal) |
| Status | Gerucht |
Ontwerp
| Hoogte | 157.5 mm (6.20 inch) |
| Breedte | 74.3 mm (2.93 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 207 g (7.30 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Grijs, Groen, Wit |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.59 inch |
| Resolutie | 1260 × 2750 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 459 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.7% |
| Piekhelderheid | 5000 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen HDR Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 73 mm ( Periscooplens ), 0.8 μm, x3 Optische zoom, 1/1.95" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultragroothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Ring-LED-flitser |
| Functies | Kleurspectrumsensor Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Groothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat Autofocus (AF) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 7200 mAh |
| Bedraad opladen | 90 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo S60 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Is de Vivo S60 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo S60 is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Vivo S60?
De Vivo S60 weegt ongeveer 207 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo S60?
Het scherm van de Vivo S60 meet 6.59 inch.
-
Ondersteunt de Vivo S60 5G-netwerken?
Ja, de Vivo S60 ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo S60?
De Vivo S60 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.