Vivo Pad6 Pro
Vivo Pad6 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Pad6 Pro |
| Aangekondigd | Maandag 30 Maart 2026 |
| Uitgebracht | Vrijdag 03 April 2026 |
| Status | Binnenkort beschikbaar |
| Prijzen | €570 |
Ontwerp
| Hoogte | 297 mm (11.69 inch) |
| Breedte | 199.8 mm (7.87 inch) |
| Dikte | 6.2 mm (0.24 inch) |
| Gewicht | 663 g (23.39 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Aluminium Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Blauw, Grijs, Purper |
| Ontwerpkenmerken | Stylus-ondersteuning |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 13.2 inch |
| Resolutie | 2512 × 3840 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 348 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 86.8% |
| Piekhelderheid | 1200 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen HDR Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Panorama |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 13000 mAh |
| Bedraad opladen | 66 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| Mobiele netwerken | Nee |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 8 luidsprekers, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Gyroscoop Nabijheidssensor (alleen accessoires) |
| Bijzondere functies | USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Pad6 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Pad6 Pro?
De prijs van Vivo Pad6 Pro is €570. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Vivo Pad6 Pro?
De Vivo Pad6 Pro wordt uitgebracht op Vrijdag 03 April 2026.
-
Is de Vivo Pad6 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo Pad6 Pro is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Vivo Pad6 Pro?
De Vivo Pad6 Pro weegt ongeveer 663 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Pad6 Pro?
Het scherm van de Vivo Pad6 Pro meet 13.2 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Pad6 Pro?
De Vivo Pad6 Pro heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.