Umidigi F1
Umidigi F1 specificaties
Algemeen
| Merk | Umidigi |
| Model | F1 |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 Januari 2019 |
| Uitgebracht | Dinsdag 01 Januari 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €200 |
Ontwerp
| Hoogte | 156.7 mm (6.17 inch) |
| Breedte | 74.3 mm (2.93 inch) |
| Dikte | 8.8 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 186 g (6.56 oz) |
| Kleuren | zwart, Goud, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.7% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P60 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 128GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 16 MP, ƒ/1.7, 1.12 μm, 1/2.8" Sensorformaat PDAF 8 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Geotagging Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 5150 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat13 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Umidigi F1 reviews
Videoreviews
Umidigi F1 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Umidigi F1?
De prijs van Umidigi F1 is €200. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Umidigi F1?
De Umidigi F1 werd officieel uitgebracht op Dinsdag 01 Januari 2019.
-
Is de Umidigi F1 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Umidigi F1 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Umidigi F1?
De Umidigi F1 weegt ongeveer 186 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Umidigi F1?
Het scherm van de Umidigi F1 meet 6.3 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Umidigi F1?
De Umidigi F1 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.