Ulefone Note 7P
Ulefone Note 7P specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Note 7P |
| Aangekondigd | Woensdag 01 Mei 2019 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 Mei 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 156.1 mm (6.15 inch) |
| Breedte | 73.7 mm (2.90 inch) |
| Dikte | 9.7 mm (0.38 inch) |
| Gewicht | 178 g (6.28 oz) |
| Kleuren | zwart, Goud, Schemering |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.1 inch |
| Resolutie | 600 × 1280 pixels |
| Pixeldichtheid | 232 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 80.2% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio A22 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 16 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 8 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) Automatische flitser 2 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3500 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat7 300/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Note 7P reviews
Videoreviews
Ulefone Note 7P afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Note 7P?
De Ulefone Note 7P werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 Mei 2019.
-
Is de Ulefone Note 7P verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Ulefone Note 7P is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Ulefone Note 7P?
De Ulefone Note 7P weegt ongeveer 178 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Note 7P?
Het scherm van de Ulefone Note 7P meet 6.1 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Note 7P?
De Ulefone Note 7P heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.