Ulefone Armor X8i
Ulefone Armor X8i specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor X8i |
| Aangekondigd | Donderdag 23 September 2021 |
| Uitgebracht | Donderdag 23 September 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €150 |
Ontwerp
| Hoogte | 160.3 mm (6.31 inch) |
| Breedte | 79 mm (3.11 inch) |
| Dikte | 13.8 mm (0.54 inch) |
| Gewicht | 256 g (9.03 oz) |
| Kleuren | zwart, Oranje, Rood |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.7 inch |
| Resolutie | 720 × 1440 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 66.2% |
| Schermbescherming | Valbestendig (tot 1,2 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio A25 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.8 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.4 |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5080 mAh |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat7 300/150 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor X8i reviews
Videoreviews
Ulefone Armor X8i afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Ulefone Armor X8i?
De prijs van Ulefone Armor X8i is €150. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor X8i?
De Ulefone Armor X8i werd officieel uitgebracht op Donderdag 23 September 2021.
-
Is de Ulefone Armor X8i verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Ulefone Armor X8i is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Ulefone Armor X8i?
De Ulefone Armor X8i weegt ongeveer 256 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor X8i?
Het scherm van de Ulefone Armor X8i meet 5.7 inch.
-
Ondersteunt de Ulefone Armor X8i 5G-netwerken?
Nee, de Ulefone Armor X8i ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor X8i?
De Ulefone Armor X8i heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.