Ulefone Armor X6
Ulefone Armor X6 specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor X6 |
| Aangekondigd | Zondag 01 December 2019 |
| Uitgebracht | Zondag 01 December 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 150 mm (5.91 inch) |
| Breedte | 78.9 mm (3.11 inch) |
| Dikte | 14.4 mm (0.57 inch) |
| Gewicht | 223 g (7.87 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5 inch |
| Resolutie | 720 × 1280 pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 58.2% |
| Schermbescherming | Valbestendig (tot 1,2 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT6580 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.3 GHz |
| CPU-architectuur | 32-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A7 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-400 MP2 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 16GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 16GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor X6 reviews
Videoreviews
Ulefone Armor X6 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor X6?
De Ulefone Armor X6 werd officieel uitgebracht op Zondag 01 December 2019.
-
Is de Ulefone Armor X6 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Ulefone Armor X6 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Ulefone Armor X6?
De Ulefone Armor X6 weegt ongeveer 223 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor X6?
Het scherm van de Ulefone Armor X6 meet 5 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor X6?
De Ulefone Armor X6 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.