Ulefone Armor Mini 20
Ulefone Armor Mini 20 specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor Mini 20 |
| Aangekondigd | Zondag 01 September 2024 |
| Uitgebracht | Zondag 01 September 2024 |
| Status | Beschikbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 133.5 mm (5.26 inch) |
| Breedte | 63.3 mm (2.49 inch) |
| Dikte | 24.9 mm (0.98 inch) |
| Gewicht | 301 g (10.62 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestendig tegen waterstralen met hoge druk; onderdompelbaar tot 2 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 4.7 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Verversingssnelheid | 90 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 373 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 63.1% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas, Valbestendig (tot 2 m), Conform MIL-STD-810H, Mohs niveau 4 |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio G99 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 256GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 14 (Upside Down Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 1.2 μm, 1/1.31" Sensorformaat 64 MP, ƒ/1.8 ( Nachtzicht ) 2 infraroodlichten |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.8" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 6200 mAh |
| Bedraad opladen | 33 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
| Bijzondere functies | Specifieke zaklamp met 500 lumen |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor Mini 20 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor Mini 20?
De Ulefone Armor Mini 20 werd officieel uitgebracht op Zondag 01 September 2024.
-
Is de Ulefone Armor Mini 20 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Ulefone Armor Mini 20 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Ulefone Armor Mini 20?
De Ulefone Armor Mini 20 weegt ongeveer 301 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor Mini 20?
Het scherm van de Ulefone Armor Mini 20 meet 4.7 inch.
-
Ondersteunt de Ulefone Armor Mini 20 5G-netwerken?
Nee, de Ulefone Armor Mini 20 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor Mini 20?
De Ulefone Armor Mini 20 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.