Ulefone Armor 7E
Ulefone Armor 7E specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor 7E |
| Aangekondigd | Maandag 30 Maart 2020 |
| Uitgebracht | Maandag 30 Maart 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €250 |
Ontwerp
| Hoogte | 165.9 mm (6.53 inch) |
| Breedte | 81 mm (3.19 inch) |
| Dikte | 13.6 mm (0.54 inch) |
| Gewicht | 290 g (10.23 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 72.5% |
| Schermbescherming | Valbestendig (tot 1,2 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P90 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 128GB |
| Varianten | 128GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP, ƒ/1.7 ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.0" Sensorformaat 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Penta-LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5500 mAh |
| Bedraad opladen | 15 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 10 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat13 600/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Baroceptor Kompas / Magnetometer Coulombmeter Vingerafdruksensor Gyroscoop Hartslagsensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor 7E reviews
Videoreviews
Ulefone Armor 7E afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Ulefone Armor 7E?
De prijs van Ulefone Armor 7E is €250. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor 7E?
De Ulefone Armor 7E werd officieel uitgebracht op Maandag 30 Maart 2020.
-
Is de Ulefone Armor 7E verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Ulefone Armor 7E is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Ulefone Armor 7E?
De Ulefone Armor 7E weegt ongeveer 290 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor 7E?
Het scherm van de Ulefone Armor 7E meet 6.3 inch.
-
Ondersteunt de Ulefone Armor 7E 5G-netwerken?
Nee, de Ulefone Armor 7E ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor 7E?
De Ulefone Armor 7E heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.