Ulefone Armor 27
Ulefone Armor 27 specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor 27 |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 November 2024 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 November 2024 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €340 |
Ontwerp
| Hoogte | 182.8 mm (7.20 inch) |
| Breedte | 86.8 mm (3.42 inch) |
| Dikte | 18.5 mm (0.73 inch) |
| Gewicht | 441 g (15.56 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestendig tegen waterstralen met hoge druk; onderdompelbaar tot 2 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1080 × 2460 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 396 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 68.8% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas, Valbestendig (tot 2 m), Conform MIL-STD-810H, Mohs niveau 4 |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio G99 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Opslag | 256GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 14 (Upside Down Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 1.2 μm, 1/1.31" Sensorformaat PDAF 50 MP, ƒ/2.2, 117° ( Ultragroothoeklens ) 64 MP, ƒ/1.8 ( Nachtzicht ) 2 infraroodlichten |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ), 0.8 μm |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 10600 mAh |
| Bedraad opladen | 33 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 30 W |
| Functies | Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
| Bijzondere functies | Accessoireconnector (Ulefone endoscoop, microscoop) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor 27 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Ulefone Armor 27?
De prijs van Ulefone Armor 27 is €340. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor 27?
De Ulefone Armor 27 werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 November 2024.
-
Is de Ulefone Armor 27 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Ulefone Armor 27 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Ulefone Armor 27?
De Ulefone Armor 27 weegt ongeveer 441 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor 27?
Het scherm van de Ulefone Armor 27 meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Ulefone Armor 27 5G-netwerken?
Nee, de Ulefone Armor 27 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor 27?
De Ulefone Armor 27 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.