Ulefone Armor 15
Ulefone Armor 15 specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor 15 |
| Aangekondigd | Woensdag 27 Juli 2022 |
| Uitgebracht | Woensdag 10 Augustus 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €300 |
Ontwerp
| Hoogte | 170.2 mm (6.70 inch) |
| Breedte | 79.6 mm (3.13 inch) |
| Dikte | 18.2 mm (0.72 inch) |
| Gewicht | 346 g (12.20 oz) |
| Kleuren | Meteoriet Zwart, Sport Red, Tech Blue |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.45 inch |
| Resolutie | 720 × 1440 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 295 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 56.6% |
| Schermbescherming | Valbestendig (tot 1,5 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio G35 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.3 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 12 (Snow Cone) |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 12 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) 13 MP, ƒ/2.4, 106° ( Ultragroothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.4 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 6600 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat13 300/150 Mbps, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Ingebouwde draadloze oordopjes in de bovenkant van de telefoon; aan het opladen |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor 15 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Ulefone Armor 15?
De prijs van Ulefone Armor 15 is €300. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor 15?
De Ulefone Armor 15 werd officieel uitgebracht op Woensdag 10 Augustus 2022.
-
Is de Ulefone Armor 15 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Ulefone Armor 15 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Ulefone Armor 15?
De Ulefone Armor 15 weegt ongeveer 346 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor 15?
Het scherm van de Ulefone Armor 15 meet 5.45 inch.
-
Ondersteunt de Ulefone Armor 15 5G-netwerken?
Nee, de Ulefone Armor 15 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor 15?
De Ulefone Armor 15 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Ulefone Armor 15?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de Ulefone Armor 15.