Tecno Spark CM
Tecno Spark CM specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Spark CM |
| Modelalias | KA9 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 December 2017 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 December 2017 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 152.2 mm (5.99 inch) |
| Breedte | 71.7 mm (2.82 inch) |
| Dikte | 5.6 mm (0.22 inch) |
| Gewicht | 172 g (6.07 oz) |
| Kleuren | Champagne goud, Middernacht zwart |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.7 inch |
| Resolutie | 720 × 1440 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 76.8% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT6737 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.3 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T720 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 16GB |
| Opslagtype | eMMC 5.0 |
| Varianten | 16GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDHC |
Software
| Besturingssysteem | Android 7.0 (Nougat) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.0 Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Quad-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 3050 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Spark CM afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Spark CM?
De Tecno Spark CM werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 December 2017.
-
Is de Tecno Spark CM verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Tecno Spark CM is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Tecno Spark CM?
De Tecno Spark CM weegt ongeveer 172 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Spark CM?
Het scherm van de Tecno Spark CM meet 5.7 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Spark CM?
De Tecno Spark CM heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.