Tecno Pova 6
Tecno Pova 6 specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Pova 6 |
| Aangekondigd | Donderdag 04 April 2024 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 Mei 2024 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €490 |
Ontwerp
| Hoogte | 166.2 mm (6.54 inch) |
| Breedte | 76.8 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 195 g (6.88 oz) |
| Kleuren | Blauw, Groen, Grijs |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendig (tegen waterspatten) |
| IP-classificatie | IP53 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1080 × 2460 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 396 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 85.5% |
| Piekhelderheid | 1300 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio G99 Ultimate |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 256GB |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Gebruikersinterface | HIOS 14 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 108 MP ( Groothoeklens ), 0.7 μm PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Quad-LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP ( Groothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batterij
| Capaciteit | 6000 mAh |
| Bedraad opladen | 70 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen Bedraad opladen van 0–50% in 20 minuten en van 0–100% in 50 minuten (volgens opgave) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Hi-Res draadloos geluid, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Optische vingerafdruksensor onder het scherm |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Pova 6 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Tecno Pova 6?
De prijs van Tecno Pova 6 is €490. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Pova 6?
De Tecno Pova 6 werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 Mei 2024.
-
Is de Tecno Pova 6 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Tecno Pova 6 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Tecno Pova 6?
De Tecno Pova 6 weegt ongeveer 195 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Pova 6?
Het scherm van de Tecno Pova 6 meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Tecno Pova 6 5G-netwerken?
Nee, de Tecno Pova 6 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Pova 6?
De Tecno Pova 6 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.