Tecno Pouvoir 4 Pro
Tecno Pouvoir 4 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Pouvoir 4 Pro |
| Aangekondigd | Donderdag 23 Juli 2020 |
| Uitgebracht | Donderdag 23 Juli 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 174.9 mm (6.89 inch) |
| Breedte | 79.6 mm (3.13 inch) |
| Dikte | 9.2 mm (0.36 inch) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Fascinerend paars, Ijs Jadeïet Kleur, Mistige grijze kleur |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 7 inch |
| Resolutie | 720 × 1640 pixels |
| Pixeldichtheid | 256 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.6% |
| Piekhelderheid | 480 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 4GB, 6GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | HIOS 6.0 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 16 MP, ƒ/1.9 ( Groothoeklens ) Automatische flitser 5 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Quad-LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0, 27 mm ( Groothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
Batterij
| Capaciteit | 6000 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Pouvoir 4 Pro reviews
Videoreviews
Tecno Pouvoir 4 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Pouvoir 4 Pro?
De Tecno Pouvoir 4 Pro werd officieel uitgebracht op Donderdag 23 Juli 2020.
-
Is de Tecno Pouvoir 4 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Tecno Pouvoir 4 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Pouvoir 4 Pro?
Het scherm van de Tecno Pouvoir 4 Pro meet 7 inch.
-
Ondersteunt de Tecno Pouvoir 4 Pro 5G-netwerken?
Nee, de Tecno Pouvoir 4 Pro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Pouvoir 4 Pro?
De Tecno Pouvoir 4 Pro heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.