Tecno Pop 5X
Tecno Pop 5X specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Pop 5X |
| Aangekondigd | Donderdag 27 Januari 2022 |
| Uitgebracht | Donderdag 27 Januari 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €70 |
Ontwerp
| Hoogte | 166 mm (6.54 inch) |
| Breedte | 75.9 mm (2.99 inch) |
| Dikte | 8.5 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 150 g (5.29 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Kosmische glans, Kristal blauw, Dazzle Black |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.52 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 81.5% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9832E |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1400 MHz |
| Microarchitectuur | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T820 MP1 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | HIOS |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.0 |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Pop 5X afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Tecno Pop 5X?
De prijs van Tecno Pop 5X is €70. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Pop 5X?
De Tecno Pop 5X werd officieel uitgebracht op Donderdag 27 Januari 2022.
-
Is de Tecno Pop 5X verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Tecno Pop 5X is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Tecno Pop 5X?
De Tecno Pop 5X weegt ongeveer 150 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Pop 5X?
Het scherm van de Tecno Pop 5X meet 6.52 inch.
-
Ondersteunt de Tecno Pop 5X 5G-netwerken?
Nee, de Tecno Pop 5X ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Pop 5X?
De Tecno Pop 5X heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.