Tecno Camon 30 5G
Tecno Camon 30 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Camon 30 5G |
| Modelalias | CL7 (Internationaal) CL7k (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 27 Februari 2024 |
| Uitgebracht | Dinsdag 02 April 2024 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | ₹19,999 |
Ontwerp
| Hoogte | 165.4 mm (6.51 inch) |
| Breedte | 75.9 mm (2.99 inch) |
| Dikte | 7.8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 199 g (7.02 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Glas of siliconenpolymeer (eco-leer) Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Groen, Wit |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendig (tegen waterspatten) |
| IP-classificatie | IP54 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1080 × 2436 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 393 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.5% |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 7020 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
Software
| Besturingssysteem | Android 14 (Upside Down Cake), met tot 2 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | HIOS 14 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Groothoeklens ), 1/1.57" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP ( Groothoeklens ) Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 70 W |
| Functies | Bedraad opladen van 0–100% in 45 minuten (zoals geadverteerd) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Dolby Atmos, Dubbele luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Optische vingerafdruksensor onder het scherm |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Camon 30 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Tecno Camon 30 5G?
De prijs van Tecno Camon 30 5G is ₹19,999. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Camon 30 5G?
De Tecno Camon 30 5G werd officieel uitgebracht op Dinsdag 02 April 2024.
-
Is de Tecno Camon 30 5G verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Tecno Camon 30 5G is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Tecno Camon 30 5G?
De Tecno Camon 30 5G weegt ongeveer 199 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Camon 30 5G?
Het scherm van de Tecno Camon 30 5G meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Tecno Camon 30 5G 5G-netwerken?
Ja, de Tecno Camon 30 5G ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Camon 30 5G?
De Tecno Camon 30 5G heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.