Tecno Camon 15 Air
Tecno Camon 15 Air specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Camon 15 Air |
| Modelalias | CD6 (Internationaal) CD6S (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 13 April 2020 |
| Uitgebracht | Maandag 13 April 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 164.5 mm (6.48 inch) |
| Breedte | 76.5 mm (3.01 inch) |
| Dikte | 9 mm (0.35 inch) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorkant: Gorilla-glas 3 |
| Kleuren | IJsmeer Blauw, Malachiet Blauw, Mistige grijze kleur |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.6 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 266 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.6% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 3-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | HIOS 6.0 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8 PDAF 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Quad-LED-flitser |
| Functies | Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Geotagging Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 5000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Camon 15 Air reviews
Videoreviews
Tecno Camon 15 Air afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Camon 15 Air?
De Tecno Camon 15 Air werd officieel uitgebracht op Maandag 13 April 2020.
-
Is de Tecno Camon 15 Air verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Tecno Camon 15 Air is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Camon 15 Air?
Het scherm van de Tecno Camon 15 Air meet 6.6 inch.
-
Ondersteunt de Tecno Camon 15 Air 5G-netwerken?
Nee, de Tecno Camon 15 Air ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Camon 15 Air?
De Tecno Camon 15 Air heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.