TCL 10 TabMid
TCL 10 TabMid specificaties
Algemeen
| Merk | TCL |
| Model | 10 TabMid |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 September 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €230 |
Ontwerp
| Hoogte | 209.4 mm (8.24 inch) |
| Breedte | 125.2 mm (4.93 inch) |
| Dikte | 8.6 mm (0.34 inch) |
| Gewicht | 325 g (11.46 oz) |
| Kleuren | Prime Black |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 8 inch |
| Resolutie | 1200 × 1920 pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 283 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 70.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 665 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 11 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | TCL UI |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Digitale zoom |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.4 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5500 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
TCL 10 TabMid afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van TCL 10 TabMid?
De prijs van TCL 10 TabMid is €230. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Is de TCL 10 TabMid verkrijgbaar in winkels?
Nee, de TCL 10 TabMid is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de TCL 10 TabMid?
De TCL 10 TabMid weegt ongeveer 325 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de TCL 10 TabMid?
Het scherm van de TCL 10 TabMid meet 8 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de TCL 10 TabMid?
De TCL 10 TabMid heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.