Samsung Galaxy Z Fold Wide
Samsung Galaxy Z Fold Wide specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy Z Fold Wide |
| Modelalias | SM-F971B (Internationaal) SM-F971B/DS (Internationaal) SM-F971U (Internationaal) SM-F971U1 (Internationaal) |
| Status | Gerucht |
Ontwerp
| Hoogte | 161.4 mm (6.35 inch) |
| Breedte | 123.9 mm (4.88 inch) |
| Dikte | 4.9 mm (0.19 inch) |
| Gewicht | 199 g (7.02 oz) |
| Kleuren | zwart, Andere kleuren |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP48 |
| Ontwerpkenmerken | Geavanceerd Armor-aluminium frame |
Scherm
| Schermtype | Opvouwbare Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Schermgrootte | 7.6 inch |
| Resolutie | 1828 × 2584 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 416 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.9% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4320 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | UFS 4.0 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava), met tot 7 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 8 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP ( Groothoeklens ) Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 50 MP ( Ultragroothoeklens ) Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, Optische beeldstabilisatie (OIS) |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 10 MP, ƒ/2.2, 18 mm ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.0" Sensorformaat 10 MP, ƒ/2.2, 24 mm ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.0" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4800 mAh |
| Bedraad opladen | 45 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Ondersteuning voor audio met hoge bitrate, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
| Bijzondere functies | Titaanplaat-laag ter versteviging van het display |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy Z Fold Wide afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Is de Samsung Galaxy Z Fold Wide verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Samsung Galaxy Z Fold Wide is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy Z Fold Wide?
De Samsung Galaxy Z Fold Wide weegt ongeveer 199 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Het scherm van de Samsung Galaxy Z Fold Wide meet 7.6 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy Z Fold Wide 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy Z Fold Wide ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy Z Fold Wide?
De Samsung Galaxy Z Fold Wide heeft een Dubbele camera achteraan en een Dubbele camera voor selfies.