Samsung Galaxy XCover6 Pro
Samsung Galaxy XCover6 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy XCover6 Pro |
| Modelalias | SM-G736U (Internationaal) SM-G736U1 (Internationaal) SM-G736B (Internationaal) SM-G736B/DS (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 29 Juni 2022 |
| Uitgebracht | Woensdag 13 Juli 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Ontwerp
| Hoogte | 168.8 mm (6.65 inch) |
| Breedte | 79.9 mm (3.15 inch) |
| Dikte | 9.9 mm (0.39 inch) |
| Gewicht | 235 g (8.29 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 × 2408 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 400 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 77.8% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus+-glas, Valbestendig (tot 1,5 m), Conform MIL-STD-810H |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 778G |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 12 (Snow Cone), Te upgraden naar Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 7 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 123° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.1" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4050 mAh |
| Vervangbaar | Vervangbaar |
| Bedraad opladen | 25 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Samsung DeX (ondersteuning voor desktopervaring) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy XCover6 Pro reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy XCover6 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy XCover6 Pro?
De prijs van Samsung Galaxy XCover6 Pro is €229.46. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy XCover6 Pro?
De Samsung Galaxy XCover6 Pro werd officieel uitgebracht op Woensdag 13 Juli 2022.
-
Is de Samsung Galaxy XCover6 Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Samsung Galaxy XCover6 Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy XCover6 Pro?
De Samsung Galaxy XCover6 Pro weegt ongeveer 235 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Het scherm van de Samsung Galaxy XCover6 Pro meet 6.6 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy XCover6 Pro 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy XCover6 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy XCover6 Pro?
De Samsung Galaxy XCover6 Pro heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.