Samsung Galaxy Tab Active Pro
Samsung Galaxy Tab Active Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy Tab Active Pro |
| Modelalias | SM-T540 (Internationaal) SM-T547 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 Oktober 2019 |
| Uitgebracht | Dinsdag 01 Oktober 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €600 |
Ontwerp
| Hoogte | 243.5 mm (9.59 inch) |
| Breedte | 170.2 mm (6.70 inch) |
| Dikte | 9.9 mm (0.39 inch) |
| Gewicht | 653 g (23.03 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
| Ontwerpkenmerken | Stylus-ondersteuning |
Scherm
| Schermtype | LCD |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Resolutie | 1920 × 1200 pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 224 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 71.4% |
| Piekhelderheid | 550 cd/m² |
| Schermbescherming | Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 670 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 10 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.0 GHz – Kryo 360 Gold (Cortex-A75) 6x 1.7 GHz – Kryo 360 Silver (Cortex-A55) |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 615 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 64GB |
| Varianten | 64GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 7600 mAh |
| Vervangbaar | Vervangbaar |
| Bedraad opladen | 15 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.1 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Samsung DeX (ondersteuning voor desktopervaring) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy Tab Active Pro reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy Tab Active Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy Tab Active Pro?
De prijs van Samsung Galaxy Tab Active Pro is €600. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy Tab Active Pro?
De Samsung Galaxy Tab Active Pro werd officieel uitgebracht op Dinsdag 01 Oktober 2019.
-
Is de Samsung Galaxy Tab Active Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Samsung Galaxy Tab Active Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy Tab Active Pro?
De Samsung Galaxy Tab Active Pro weegt ongeveer 653 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Het scherm van de Samsung Galaxy Tab Active Pro meet 10.1 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy Tab Active Pro?
De Samsung Galaxy Tab Active Pro heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.