Samsung Galaxy S24+
Samsung Galaxy S24+ specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy S24+ |
| Modelalias | SM-S926B (Internationaal) SM-S926B/DS (Internationaal) SM-S926U (Internationaal) SM-S926U1 (Internationaal) SM-S926W (Internationaal) SM-S926N (Internationaal) SM-S9260 (Internationaal) SM-S926E (Internationaal) SM-S926E/DS (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 17 Januari 2024 |
| Uitgebracht | Woensdag 24 Januari 2024 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | $375 C$627.99 £397.39 €508 |
Ontwerp
| Hoogte | 158.5 mm (6.24 inch) |
| Breedte | 75.9 mm (2.99 inch) |
| Dikte | 7.7 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 196 g (6.91 oz) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermgrootte | 6.7 inch |
| Resolutie | 1440 × 3120 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 513 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 91.6% |
| Piekhelderheid | 2600 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Verenigde Staten) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (China) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Canada) Samsung Exynos 2400 (Internationaal) |
| CPU-kernen | 8 (Verenigde Staten) 8 (China) 8 (Canada) 10 (Internationaal) |
| Productietechnologie | 4 nm (Verenigde Staten) 4 nm (China) 4 nm (Canada) 4 nm (Internationaal) |
| Maximale kloksnelheid | 3.3 GHz (Verenigde Staten) 3.3 GHz (China) 3.3 GHz (Canada) 3.1 GHz (Internationaal) |
| CPU-architectuur | 64-bit (Verenigde Staten) 64-bit (China) 64-bit (Canada) 64-bit (Internationaal) |
| Microarchitectuur | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Verenigde Staten) 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (China) 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Canada) 1x 3.1 GHz – Cortex-X4 2x 2.9 GHz – Cortex-A720 3x 2.6 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 (Internationaal) |
| Geheugentype | LPDDR5X (Verenigde Staten) LPDDR5X (China) LPDDR5X (Canada) LPDDR5X (Internationaal) |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 (Verenigde Staten) Qualcomm Adreno 750 (China) Qualcomm Adreno 750 (Canada) Samsung Xclipse 940 (Internationaal) |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 4.0 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 14 (Upside Down Cake), met tot 7 grote Android-updates |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorformaat 10 MP, ƒ/2.4, 67 mm ( Telelens ), 1.0 μm, x3 Optische zoom, 1/3.94" Sensorformaat 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 12 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.2" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4900 mAh |
| Bedraad opladen | 45 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | Qi draadloos opladen Omgekeerd draadloos opladen Bedraad opladen van 0 naar 65% in 30 minuten (zoals geadverteerd) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE (CA), HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n257 (28000), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.2 USB On-The-Go |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Ondersteuning voor audio met hoge bitrate, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Samsung Wireless DeX Ondersteuning voor Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy S24+ afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy S24+?
De prijs van Samsung Galaxy S24+ is €508. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy S24+?
De Samsung Galaxy S24+ werd officieel uitgebracht op Woensdag 24 Januari 2024.
-
Is de Samsung Galaxy S24+ verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Samsung Galaxy S24+ is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy S24+?
De Samsung Galaxy S24+ weegt ongeveer 196 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy S24+?
Het scherm van de Samsung Galaxy S24+ meet 6.7 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy S24+ 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy S24+ ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n257, n258, n260, n261.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy S24+?
De Samsung Galaxy S24+ heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.