Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy S21 5G |
| Modelalias | G991B (Internationaal) SM-G991B/DS (Internationaal) SM-G991U (Verenigde Staten) SM-G991W (Canada) SM-G9910 (China) SM-G991B (Internationaal) SM-G991U1 (Internationaal) SM-G991N (Internationaal) SM-G991Q (Internationaal) SCG09 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 14 Januari 2021 |
| Uitgebracht | Vrijdag 29 Januari 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | £150.76 €182.95 $144.95 C$254.99 |
Ontwerp
| Hoogte | 151.7 mm (5.97 inch) |
| Breedte | 71.2 mm (2.80 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 169 g (5.96 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla Victus-glas |
| Kleuren | Grijs, Roze, Violet, Wit |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | Dynamic AMOLED 2X |
| Schermgrootte | 6.2 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 421 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.2% |
| Piekhelderheid | 1300 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Samsung Exynos 2100 (Internationaal) Qualcomm Snapdragon 888 (Verenigde Staten) Qualcomm Snapdragon 888 (China) |
| CPU-kernen | 8 (Internationaal) 8 (Verenigde Staten) 8 (China) |
| Productietechnologie | 5 nm (Internationaal) 5 nm (Verenigde Staten) 5 nm (China) |
| Maximale kloksnelheid | 2.91 GHz (Internationaal) 2.84 GHz (Verenigde Staten) 2.84 GHz (China) |
| CPU-architectuur | 64-bit (Internationaal) 64-bit (Verenigde Staten) 64-bit (China) |
| Microarchitectuur | 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (Internationaal) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Verenigde Staten) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (China) |
| Geheugentype | LPDDR5 (Internationaal) LPDDR5 (Verenigde Staten) LPDDR5 (China) |
| GPU | ARM Mali-G78 MP14 (Internationaal) Qualcomm Adreno 660 (Verenigde Staten) Qualcomm Adreno 660 (China) |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake), met tot 4 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 7 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.8 μm, 1/1.76" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 64 MP, ƒ/2.0, 29 mm ( Telelens ), 0.8 μm, x1.1 Optische zoom, 1/1.72" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat Superstabiele video |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische HDR Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+, Stereo geluidsopname |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.22 μm, 1/3.24" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Bedraad opladen | 25 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | Qi draadloos opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Ondersteuning voor audio met hoge bitrate, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Samsung DeX USB Power Delivery 3.0 Ondersteuning voor draadloze Samsung DeX (desktop-ervaring) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy S21 5G reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy S21 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy S21 5G?
De prijs van Samsung Galaxy S21 5G is €182.95. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy S21 5G?
De Samsung Galaxy S21 5G werd officieel uitgebracht op Vrijdag 29 Januari 2021.
-
Is de Samsung Galaxy S21 5G verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Samsung Galaxy S21 5G is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy S21 5G?
De Samsung Galaxy S21 5G weegt ongeveer 169 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy S21 5G?
Het scherm van de Samsung Galaxy S21 5G meet 6.2 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy S21 5G 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy S21 5G ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n260, n261.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy S21 5G?
De Samsung Galaxy S21 5G heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.