Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy S10e |
| Modelalias | SM-G970F/DS (Internationaal) SM-G970U (Verenigde Staten) SM-G970W (Canada) SM-G970F (Internationaal) SM-G9700 (Internationaal) SM-G970U1 (Internationaal) SM-G970N (Internationaal) SM-G970X (Internationaal) |
| Aangekondigd | Vrijdag 08 Maart 2019 |
| Uitgebracht | Vrijdag 08 Maart 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €130 |
Ontwerp
| Hoogte | 142.2 mm (5.60 inch) |
| Breedte | 69.9 mm (2.75 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 150 g (5.29 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass 5 Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | Kanarie geel, Flamingo roze kleur, Prism Black, Prisma blauwe kleur, Prisma groene kleur, Prisma wit |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | Dynamic AMOLED |
| Schermgrootte | 5.8 inch |
| Resolutie | 1080 × 2280 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 438 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.3% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Samsung Exynos 9820 (Internationaal) Qualcomm Snapdragon 855 (Verenigde Staten) Qualcomm Snapdragon 855 (China) |
| CPU-kernen | 8 (Internationaal) 8 (Verenigde Staten) 8 (China) |
| Productietechnologie | 8 nm (Internationaal) 7 nm (Verenigde Staten) 7 nm (China) |
| Maximale kloksnelheid | 2.7 GHz (Internationaal) 2.84 GHz (Verenigde Staten) 2.84 GHz (China) |
| CPU-architectuur | 64-bit (Internationaal) 64-bit (Verenigde Staten) 64-bit (China) |
| Microarchitectuur | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Internationaal) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Verenigde Staten) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (China) |
| Geheugentype | LPDDR4X (Internationaal) LPDDR4X (Verenigde Staten) LPDDR4X (China) |
| GPU | ARM Mali-G76 MP12 (Internationaal) Qualcomm Adreno 640 (Verenigde Staten) Qualcomm Adreno 640 (China) |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 2.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie), Te upgraden naar Android 12 (Snow Cone) |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 4.1 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 12 MP, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 12 mm ( Ultragroothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.1" Sensorformaat Superstabiele video |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische HDR Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+, Optische beeldstabilisatie (OIS), Stereo geluidsopname |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 10 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.22 μm, 1/3" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 3100 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 15 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Qi draadloos opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.1 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Ondersteuning voor audio met hoge bitrate, Stereo luidsprekers, Afgestemd door AKG |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | ANT+ |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy S10e reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy S10e afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy S10e?
De prijs van Samsung Galaxy S10e is €130. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy S10e?
De Samsung Galaxy S10e werd officieel uitgebracht op Vrijdag 08 Maart 2019.
-
Is de Samsung Galaxy S10e verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Samsung Galaxy S10e is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy S10e?
De Samsung Galaxy S10e weegt ongeveer 150 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy S10e?
Het scherm van de Samsung Galaxy S10e meet 5.8 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy S10e?
De Samsung Galaxy S10e heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.