Samsung Galaxy A70s
Samsung Galaxy A70s specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy A70s |
| Modelalias | SM-A707FN/DS (Internationaal) SM-A7070 (China, Hongkong) SM-A707W (Canada) SM-A707F (Internationaal) SM-A707FN (Internationaal) SM-A707GM (Internationaal) SM-A707MN (Internationaal) |
| Aangekondigd | Zondag 01 September 2019 |
| Uitgebracht | Zondag 01 September 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €380 |
Ontwerp
| Hoogte | 164.3 mm (6.47 inch) |
| Breedte | 76.7 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 187 g (6.60 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorkant: Gorilla-glas 3 |
| Kleuren | Prism Crush Black, Prism Crush Red, Prism Crush White |
Scherm
| Schermtype | Super AMOLED |
| Schermgrootte | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 393 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 86% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 675 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 11 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.0 GHz – Kryo 460 Gold (Cortex-A76) 6x 1.7 GHz – Kryo 460 Silver (Cortex-A55) |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 612 |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.0 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie), Te upgraden naar Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 3.1 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 64 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.72" Sensorformaat PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 12 mm ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/240 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.8" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4500 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 25 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter ANT+ Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy A70s reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy A70s afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy A70s?
De prijs van Samsung Galaxy A70s is €380. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy A70s?
De Samsung Galaxy A70s werd officieel uitgebracht op Zondag 01 September 2019.
-
Is de Samsung Galaxy A70s verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Samsung Galaxy A70s is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy A70s?
De Samsung Galaxy A70s weegt ongeveer 187 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy A70s?
Het scherm van de Samsung Galaxy A70s meet 6.7 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy A70s?
De Samsung Galaxy A70s heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.