RugOne Xever 8
RugOne Xever 8 specificaties
Algemeen
| Merk | RugOne |
| Model | Xever 8 |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Mei 2026 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Mei 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €430 |
Ontwerp
| Hoogte | 168 mm (6.61 inch) |
| Breedte | 80 mm (3.15 inch) |
| Dikte | 14 mm (0.55 inch) |
| Gewicht | 320 g (11.29 oz) |
| Kleuren | zwart, Lichtbruin |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestendig tegen waterstralen met hoge druk; onderdompelbaar tot 2 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.5 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 405 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 75.9% |
| Piekhelderheid | 680 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 3-glas, Valbestendig (tot 2 m), Conform MIL-STD-810H |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | 670Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio G200 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2200 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava), met tot 3 grote Android-updates |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 64 MP, ƒ/1.9 ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.7" Sensorformaat PDAF 20 MP, ƒ/1.8 ( Nachtzicht ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ), 0.7 μm |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4800 mAh |
| Vervangbaar | Vervangbaar |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Hi-fi-audio, Stereo luidsprekers, Tot 117 dB |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
| Bijzondere functies | Speciale zaklamp van 230 lumen |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
RugOne Xever 8 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van RugOne Xever 8?
De prijs van RugOne Xever 8 is €430. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de RugOne Xever 8?
De RugOne Xever 8 werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Mei 2026.
-
Is de RugOne Xever 8 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de RugOne Xever 8 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de RugOne Xever 8?
De RugOne Xever 8 weegt ongeveer 320 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de RugOne Xever 8?
Het scherm van de RugOne Xever 8 meet 6.5 inch.
-
Ondersteunt de RugOne Xever 8 5G-netwerken?
Nee, de RugOne Xever 8 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de RugOne Xever 8?
De RugOne Xever 8 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.