Realme X50 5G
Realme X50 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Realme |
| Model | X50 5G |
| Modelalias | RMX2144 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 08 Juli 2020 |
| Uitgebracht | Woensdag 08 Juli 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €500 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.8 mm (6.45 inch) |
| Breedte | 75.8 mm (2.98 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 194 g (6.84 oz) |
| Kleuren | IJs Zilver, Jungle Groen |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.57 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 401 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.9% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 765G |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | Realme UI |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.0" Sensorformaat 8 MP, ƒ/2.3, 16 mm ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Fasedetectie-autofocus (PDAF) Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat 2 MP, ƒ/2.4 ( Dieptesensor ) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30/120 fps |
Batterij
| Capaciteit | 4200 mAh |
| Bedraad opladen | 30 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Realme X50 5G reviews
Videoreviews
Realme X50 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Realme X50 5G?
De prijs van Realme X50 5G is €500. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Realme X50 5G?
De Realme X50 5G werd officieel uitgebracht op Woensdag 08 Juli 2020.
-
Is de Realme X50 5G verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Realme X50 5G is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Realme X50 5G?
De Realme X50 5G weegt ongeveer 194 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Realme X50 5G?
Het scherm van de Realme X50 5G meet 6.57 inch.
-
Ondersteunt de Realme X50 5G 5G-netwerken?
Ja, de Realme X50 5G ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Realme X50 5G?
De Realme X50 5G heeft een Viervoudige camera achteraan en een Dubbele camera voor selfies.