Realme Q3t
Realme Q3t specificaties
Algemeen
| Merk | Realme |
| Model | Q3t |
| Aangekondigd | Woensdag 10 November 2021 |
| Uitgebracht | Maandag 15 November 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €290 |
Ontwerp
| Kleuren | Aurora-kleur, donkerblauw |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 × 2412 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 400 ppi |
| Piekhelderheid | 600 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 778G |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 256GB |
| Varianten | 256GB 8GB RAM |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Gebruikersinterface | Realme UI 2.0 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ) 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.1, 26 mm ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 30 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Realme Q3t afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Realme Q3t?
De prijs van Realme Q3t is €290. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Realme Q3t?
De Realme Q3t werd officieel uitgebracht op Maandag 15 November 2021.
-
Is de Realme Q3t verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Realme Q3t is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Hoe groot is het scherm van de Realme Q3t?
Het scherm van de Realme Q3t meet 6.6 inch.
-
Ondersteunt de Realme Q3t 5G-netwerken?
Ja, de Realme Q3t ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Realme Q3t?
De Realme Q3t heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.