Realme GT Neo6 SE
Realme GT Neo6 SE specificaties
Algemeen
| Merk | Realme |
| Model | GT Neo6 SE |
| Modelalias | RMX3850 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 11 April 2024 |
| Uitgebracht | Woensdag 17 April 2024 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €250 |
Ontwerp
| Hoogte | 162 mm (6.38 inch) |
| Breedte | 75.1 mm (2.96 inch) |
| Dikte | 8.7 mm (0.34 inch) |
| Gewicht | 191 g (6.74 oz) |
| Kleuren | Groen, Zilver |
Scherm
| Schermtype | LTPO AMOLED |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1264 × 2780 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 91.8% |
| Piekhelderheid | 6000 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen HDR Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.8 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.8 GHz – Cortex-X4 4x 2.6 GHz – Cortex-A720 3x 1.9 GHz – Cortex-A520 |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 732 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 4.0 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Gebruikersinterface | Realme UI 5.0 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Groothoeklens ), 1/1.95" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama Kleurspectrumsensor |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.5, 22 mm ( Groothoeklens ), 1/2.74" Sensorformaat |
| Functies | Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 5500 mAh |
| Bedraad opladen | 100 W |
| Functies | Bekabeld opladen van 0–50% in 12 minuten (zoals geadverteerd) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Optische vingerafdruksensor onder het scherm |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Realme GT Neo6 SE afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Realme GT Neo6 SE?
De prijs van Realme GT Neo6 SE is €250. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Realme GT Neo6 SE?
De Realme GT Neo6 SE werd officieel uitgebracht op Woensdag 17 April 2024.
-
Is de Realme GT Neo6 SE verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Realme GT Neo6 SE is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Realme GT Neo6 SE?
De Realme GT Neo6 SE weegt ongeveer 191 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Realme GT Neo6 SE?
Het scherm van de Realme GT Neo6 SE meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Realme GT Neo6 SE 5G-netwerken?
Ja, de Realme GT Neo6 SE ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Realme GT Neo6 SE?
De Realme GT Neo6 SE heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.