Oppo Reno8 (China)
Oppo Reno8 (China) specificaties
Algemeen
| Merk | Oppo |
| Model | Reno8 (China) |
| Modelalias | PGBM10 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 23 Mei 2022 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 Juni 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €350 |
Ontwerp
| Hoogte | 160.6 mm (6.32 inch) |
| Breedte | 73.4 mm (2.89 inch) |
| Dikte | 7.7 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 179 g (6.31 oz) |
| Materiaal behuizing | Frame: Plastic Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | zwart, Blauw, Goud, Violet |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.43 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 90 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 84.7% |
| Piekhelderheid | 800 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 1300 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 12 (Snow Cone), Te upgraden naar Android 14 (Upside Down Cake) |
| Gebruikersinterface | ColorOS 14 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Groothoeklens ), 1/1.55" Sensorformaat 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.4, 24 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.74" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4500 mAh |
| Bedraad opladen | 80 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen Bekabeld opladen van 0–45% in 10 minuten en van 0–100% in 28 minuten (zoals geadverteerd) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Optische vingerafdruksensor onder het scherm |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Oppo Reno8 (China) reviews
Videoreviews
Oppo Reno8 (China) afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Oppo Reno8 (China)?
De prijs van Oppo Reno8 (China) is €350. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Oppo Reno8 (China)?
De Oppo Reno8 (China) werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 Juni 2022.
-
Is de Oppo Reno8 (China) verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Oppo Reno8 (China) is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Oppo Reno8 (China)?
De Oppo Reno8 (China) weegt ongeveer 179 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Oppo Reno8 (China)?
Het scherm van de Oppo Reno8 (China) meet 6.43 inch.
-
Ondersteunt de Oppo Reno8 (China) 5G-netwerken?
Ja, de Oppo Reno8 (China) ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Oppo Reno8 (China)?
De Oppo Reno8 (China) heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.