Oppo Pad 6
Oppo Pad 6 specificaties
Algemeen
| Merk | Oppo |
| Model | Pad 6 |
| Modelalias | OPD2601 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 25 Mei 2026 |
| Uitgebracht | Maandag 25 Mei 2026 |
| Status | Binnenkort beschikbaar |
| Prijzen | €440 |
Ontwerp
| Hoogte | 266.9 mm (10.51 inch) |
| Breedte | 193.4 mm (7.61 inch) |
| Dikte | 6 mm (0.24 inch) |
| Gewicht | 577 g (20.35 oz) |
| Kleuren | Blauw, Grijs, Zilver |
| Ontwerpkenmerken | Magnetische accessoireconnector, Stylus-ondersteuning |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 12.1 inch |
| Resolutie | 2120 × 3000 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Pixeldichtheid | 304 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 86.2% |
| Piekhelderheid | 900 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen Dolby Vision Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 9500s |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3.73 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | ColorOS 16 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 10420 mAh |
| Bedraad opladen | 67 W |
Netwerk
| Mobiele netwerken | Nee |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Nee |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 6 luidsprekers, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Gyroscoop Nabijheidssensor (alleen accessoires) |
| Bijzondere functies | Programmeerbare voeding (PPS) Universele Snellaad Specificatie (UFCS) USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Oppo Pad 6 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Oppo Pad 6?
De prijs van Oppo Pad 6 is €440. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Oppo Pad 6?
De Oppo Pad 6 wordt uitgebracht op Maandag 25 Mei 2026.
-
Is de Oppo Pad 6 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Oppo Pad 6 is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Oppo Pad 6?
De Oppo Pad 6 weegt ongeveer 577 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Oppo Pad 6?
Het scherm van de Oppo Pad 6 meet 12.1 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Oppo Pad 6?
De Oppo Pad 6 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.