Oppo Find X9s Pro
Oppo Find X9s Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Oppo |
| Model | Find X9s Pro |
| Modelalias | PME110 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 21 April 2026 |
| Uitgebracht | Dinsdag 21 April 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €750 |
Ontwerp
| Hoogte | 150.5 mm (5.93 inch) |
| Breedte | 71.7 mm (2.82 inch) |
| Dikte | 8.4 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 198 g (6.98 oz) |
| Kleuren | Groen, Oranje, Titaan, Wit |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69 |
Scherm
| Schermtype | LTPO AMOLED |
| Schermgrootte | 6.32 inch |
| Resolutie | 1216 × 2640 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.7% |
| Piekhelderheid | 1800 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren 3840Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen Dolby Vision HDR Vivid Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.21 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 kernen) |
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | ColorOS 16 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Groothoeklens ), 0.56 μm, 1/1.4" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Periscooplens ), x2.8 Optische zoom, 1/1.56" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (verschilt per regio) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ) PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Multi-focus LED-flitser |
| Functies | Kleurspectrumsensor Hasselblad-kleurkalibratie Hasselblad Ultra HD Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Autofocus (AF) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optische beeldstabilisatie (OIS) |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Groothoeklens ) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 7025 mAh |
| Bedraad opladen | 80 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 50 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v6.1 |
| USB-poorten | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Programmeerbare voeding (PPS) Universele Snellaad Specificatie (UFCS) USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Oppo Find X9s Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Oppo Find X9s Pro?
De prijs van Oppo Find X9s Pro is €750. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Oppo Find X9s Pro?
De Oppo Find X9s Pro werd officieel uitgebracht op Dinsdag 21 April 2026.
-
Is de Oppo Find X9s Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Oppo Find X9s Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Oppo Find X9s Pro?
De Oppo Find X9s Pro weegt ongeveer 198 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Oppo Find X9s Pro?
Het scherm van de Oppo Find X9s Pro meet 6.32 inch.
-
Ondersteunt de Oppo Find X9s Pro 5G-netwerken?
Ja, de Oppo Find X9s Pro ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Oppo Find X9s Pro?
De Oppo Find X9s Pro heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.