Honor 9X Lite
Honor 9X Lite specificaties
Algemeen
| Merk | Honor |
| Model | 9X Lite |
| Modelalias | JSN-L21 (Internationaal) JSN-L22 (Internationaal) JSN-L23 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 14 Mei 2020 |
| Uitgebracht | Donderdag 14 Mei 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €220 |
Ontwerp
| Hoogte | 160.4 mm (6.31 inch) |
| Breedte | 76.6 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 7.8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 188 g (6.63 oz) |
| Kleuren | Smaragdgroene kleur, Middernacht zwart |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.5 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 397 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 84% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | HiSilicon Kirin 710F |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 32-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4 |
| GPU | ARM Mali-G51 MP4 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 128GB |
| Varianten | 128GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
| Gebruikersinterface | EMUI 9.1 |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.0" Sensorformaat PDAF 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3750 mAh |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Honor 9X Lite reviews
Videoreviews
Honor 9X Lite afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Honor 9X Lite?
De prijs van Honor 9X Lite is €220. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Honor 9X Lite?
De Honor 9X Lite werd officieel uitgebracht op Donderdag 14 Mei 2020.
-
Is de Honor 9X Lite verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Honor 9X Lite is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Honor 9X Lite?
De Honor 9X Lite weegt ongeveer 188 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Honor 9X Lite?
Het scherm van de Honor 9X Lite meet 6.5 inch.
-
Ondersteunt de Honor 9X Lite 5G-netwerken?
Nee, de Honor 9X Lite ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Honor 9X Lite?
De Honor 9X Lite heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Honor 9X Lite?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de Honor 9X Lite.