Honor 8S 2020
Honor 8S 2020 specificaties
Algemeen
| Merk | Honor |
| Model | 8S 2020 |
| Aangekondigd | Woensdag 27 Mei 2020 |
| Uitgebracht | Woensdag 27 Mei 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €110 |
Ontwerp
| Hoogte | 147.1 mm (5.79 inch) |
| Breedte | 70.8 mm (2.79 inch) |
| Dikte | 8.5 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 146 g (5.15 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Groen, Middernacht zwart, Marineblauw |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.71 inch |
| Resolutie | 720 × 1520 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 295 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 78.1% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio A22 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 16 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
| Gebruikersinterface | EMUI 9 |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/1.8 PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3020 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Honor 8S 2020 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Honor 8S 2020?
De prijs van Honor 8S 2020 is €110. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Honor 8S 2020?
De Honor 8S 2020 werd officieel uitgebracht op Woensdag 27 Mei 2020.
-
Is de Honor 8S 2020 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Honor 8S 2020 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Honor 8S 2020?
De Honor 8S 2020 weegt ongeveer 146 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Honor 8S 2020?
Het scherm van de Honor 8S 2020 meet 5.71 inch.
-
Ondersteunt de Honor 8S 2020 5G-netwerken?
Nee, de Honor 8S 2020 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Honor 8S 2020?
De Honor 8S 2020 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Honor 8S 2020?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de Honor 8S 2020.