Honor 8A 2020
Honor 8A 2020 specificaties
Algemeen
| Merk | Honor |
| Model | 8A 2020 |
| Aangekondigd | Woensdag 15 April 2020 |
| Uitgebracht | Woensdag 15 April 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €150 |
Ontwerp
| Hoogte | 156.3 mm (6.15 inch) |
| Breedte | 73.5 mm (2.89 inch) |
| Dikte | 8.2 mm (0.32 inch) |
| Gewicht | 150 g (5.29 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.09 inch |
| Resolutie | 720 × 1560 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 79.2% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P35 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 16 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2300 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
| Gebruikersinterface | EMUI 9 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/1.8 PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3020 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Honor 8A 2020 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Honor 8A 2020?
De prijs van Honor 8A 2020 is €150. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Honor 8A 2020?
De Honor 8A 2020 werd officieel uitgebracht op Woensdag 15 April 2020.
-
Is de Honor 8A 2020 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Honor 8A 2020 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Honor 8A 2020?
De Honor 8A 2020 weegt ongeveer 150 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Honor 8A 2020?
Het scherm van de Honor 8A 2020 meet 6.09 inch.
-
Ondersteunt de Honor 8A 2020 5G-netwerken?
Nee, de Honor 8A 2020 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Honor 8A 2020?
De Honor 8A 2020 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.