Honor 30 Pro
Honor 30 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Honor |
| Model | 30 Pro |
| Modelalias | EBG-AN00 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 21 April 2020 |
| Uitgebracht | Dinsdag 21 April 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €670 |
Ontwerp
| Hoogte | 160.3 mm (6.31 inch) |
| Breedte | 73.6 mm (2.90 inch) |
| Dikte | 8.4 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 186 g (6.56 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Smaragdgroene kleur, IJslandse vorstkleur, Middernacht zwart, Neon paars, Titaan Zilver |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendig (tegen waterspatten) |
| IP-classificatie | IP54 |
Scherm
| Schermtype | OLED |
| Schermgrootte | 6.57 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 392 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 89.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | HiSilicon Kirin 990 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.86 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MP16 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | Nano Memory |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | Magic UI 3 |
| Google Play-diensten | Nee |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 40 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Groothoeklens ), 1/1.7" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/3.4, 125 mm ( Periscooplens ), x5 Optische zoom Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 16 MP, ƒ/2.2, 18 mm ( Ultragroothoeklens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Laser-autofocus Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 1920/30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.8" Sensorformaat 8 MP, ƒ/2.2 ( Ultragroothoeklens ) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p 1080p |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Bedraad opladen | 40 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Honor 30 Pro reviews
Videoreviews
Honor 30 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Honor 30 Pro?
De prijs van Honor 30 Pro is €670. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Honor 30 Pro?
De Honor 30 Pro werd officieel uitgebracht op Dinsdag 21 April 2020.
-
Is de Honor 30 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Honor 30 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Honor 30 Pro?
De Honor 30 Pro weegt ongeveer 186 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Honor 30 Pro?
Het scherm van de Honor 30 Pro meet 6.57 inch.
-
Ondersteunt de Honor 30 Pro 5G-netwerken?
Ja, de Honor 30 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n3, n41, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Honor 30 Pro?
De Honor 30 Pro heeft een Viervoudige camera achteraan en een Dubbele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Honor 30 Pro?
Nee, Google Play-diensten worden niet ondersteund op de Honor 30 Pro.