HMD Vibe 2
HMD Vibe 2 specificaties
Algemeen
| Merk | HMD |
| Model | Vibe 2 |
| Status | Gerucht |
| Prijzen | €80 |
Ontwerp
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Blauw, Roze, Purper |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (tegen waterspatten) |
| IP-classificatie | IP64 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.75 inch |
| Resolutie | 720 × 1640 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 265 ppi |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc T8200 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2300 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| Werkgeheugen | 4GB, 6GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP ( Groothoeklens ) 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Capaciteit | 6000 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Dubbele luidsprekers |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
HMD Vibe 2 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van HMD Vibe 2?
De prijs van HMD Vibe 2 is €80. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Is de HMD Vibe 2 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de HMD Vibe 2 is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Hoe groot is het scherm van de HMD Vibe 2?
Het scherm van de HMD Vibe 2 meet 6.75 inch.
-
Ondersteunt de HMD Vibe 2 5G-netwerken?
Ja, de HMD Vibe 2 ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de HMD Vibe 2?
De HMD Vibe 2 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.