Energizer Power Max P490S
Energizer Power Max P490S specificaties
Algemeen
| Merk | Energizer |
| Model | Power Max P490S |
| Aangekondigd | Woensdag 01 Augustus 2018 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 Augustus 2018 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €130 |
Ontwerp
| Hoogte | 139 mm (5.47 inch) |
| Breedte | 65.8 mm (2.59 inch) |
| Dikte | 12 mm (0.47 inch) |
| Gewicht | 139 g (4.90 oz) |
| Kleuren | zwart |
Scherm
| Schermtype | TFT |
| Schermgrootte | 4.95 inch |
| Resolutie | 480 × 960 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 217 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 69.1% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT6739WA |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.5 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 1.5 GHz – Cortex-A534x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | IMG PowerVR GE8100 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 16GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 16GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDHC |
Software
| Besturingssysteem | Android 8.1 (Oreo) |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 8 MP Automatische flitser 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Energizer Power Max P490S reviews
Videoreviews
Energizer Power Max P490S afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Energizer Power Max P490S?
De prijs van Energizer Power Max P490S is €130. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Energizer Power Max P490S?
De Energizer Power Max P490S werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 Augustus 2018.
-
Is de Energizer Power Max P490S verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Energizer Power Max P490S is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Energizer Power Max P490S?
De Energizer Power Max P490S weegt ongeveer 139 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Energizer Power Max P490S?
Het scherm van de Energizer Power Max P490S meet 4.95 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Energizer Power Max P490S?
De Energizer Power Max P490S heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Energizer Power Max P490S?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de Energizer Power Max P490S.