Energizer Hardcase H570S
Energizer Hardcase H570S specificaties
Algemeen
| Merk | Energizer |
| Model | Hardcase H570S |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Februari 2019 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Februari 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.7 inch |
| Resolutie | 720 × 1440 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 3-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT6739 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.5 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | IMG PowerVR GE8100 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 16GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 16GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDHC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP Automatische flitser 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Belichtingscompensatie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 6500 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Energizer Hardcase H570S afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Energizer Hardcase H570S?
De Energizer Hardcase H570S werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Februari 2019.
-
Is de Energizer Hardcase H570S verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Energizer Hardcase H570S is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Hoe groot is het scherm van de Energizer Hardcase H570S?
Het scherm van de Energizer Hardcase H570S meet 5.7 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Energizer Hardcase H570S?
De Energizer Hardcase H570S heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.