Energizer Hard Case G5
Energizer Hard Case G5 specificaties
Algemeen
| Merk | Energizer |
| Model | Hard Case G5 |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 Juni 2021 |
| Uitgebracht | Maandag 20 September 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €500 |
Ontwerp
| Hoogte | 167.7 mm (6.60 inch) |
| Breedte | 78.2 mm (3.08 inch) |
| Dikte | 13.7 mm (0.54 inch) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP69 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 74.3% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas, Valbestendig (tot 1,2 m) |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 800U |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP ( Groothoeklens ) Autofocus (AF) 20 MP, ƒ/1.8 13 MP, ƒ/2.4 ( Ultragroothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Energizer Hard Case G5 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Energizer Hard Case G5?
De prijs van Energizer Hard Case G5 is €500. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Energizer Hard Case G5?
De Energizer Hard Case G5 werd officieel uitgebracht op Maandag 20 September 2021.
-
Is de Energizer Hard Case G5 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Energizer Hard Case G5 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Hoe groot is het scherm van de Energizer Hard Case G5?
Het scherm van de Energizer Hard Case G5 meet 6.3 inch.
-
Ondersteunt de Energizer Hard Case G5 5G-netwerken?
Ja, de Energizer Hard Case G5 ondersteunt 5G op banden n1, n3, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Energizer Hard Case G5?
De Energizer Hard Case G5 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.