Energizer E28
Energizer E28 specificaties
Algemeen
| Merk | Energizer |
| Model | E28 |
| Aangekondigd | Donderdag 01 April 2021 |
| Uitgebracht | Donderdag 01 April 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €20 |
Ontwerp
| Hoogte | 134.5 mm (5.30 inch) |
| Breedte | 56 mm (2.20 inch) |
| Dikte | 16.9 mm (0.67 inch) |
| Gewicht | 113 g (3.99 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, bruin, Grijs, Groen, Wit, Geel |
Scherm
| Schermtype | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Resolutie | 240 × 320 pixels |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Pixeldichtheid | 143 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 32.2% |
| Touchscreen | Nee |
| Randloos scherm | Nee |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC6531E |
| CPU-kernen | 1 |
| Productietechnologie | 40 nm |
| Maximale kloksnelheid | 312 MHz |
| CPU-architectuur | 32-bit |
| Microarchitectuur | ARM926EJ-S |
| Geheugentype | PSRAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSD |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 3000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Mini-SIM + Micro-SIM) |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Nee |
| Bluetooth | Ja, v2.1 |
| USB-poorten | Micro-USB |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB |
| GPS-ondersteuning | Nee |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Energizer E28 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Energizer E28?
De prijs van Energizer E28 is €20. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Energizer E28?
De Energizer E28 werd officieel uitgebracht op Donderdag 01 April 2021.
-
Is de Energizer E28 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Energizer E28 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Energizer E28?
De Energizer E28 weegt ongeveer 113 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Energizer E28?
Het scherm van de Energizer E28 meet 2.8 inch.
-
Ondersteunt de Energizer E28 5G-netwerken?
Nee, de Energizer E28 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Energizer E28?
De Energizer E28 heeft geen camera's.