Doogee V11
Doogee V11 specificaties
Algemeen
| Merk | Doogee |
| Model | V11 |
| Aangekondigd | Vrijdag 15 Juli 2022 |
| Uitgebracht | Vrijdag 15 Juli 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €350 |
Ontwerp
| Hoogte | 169.3 mm (6.67 inch) |
| Breedte | 81.2 mm (3.20 inch) |
| Dikte | 16.1 mm (0.63 inch) |
| Gewicht | 340 g (11.99 oz) |
| Kleuren | zwart, Oranje, Rood |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.39 inch |
| Resolutie | 720 × 1560 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 72.9% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass-glas, Valbestendig (tot 1,5 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 700 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 130° ( Ultragroothoeklens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p fps 1080p fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p fps |
Batterij
| Capaciteit | 8500 mAh |
| Bedraad opladen | 65 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 10 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Infraroodthermometersensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Doogee V11 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Doogee V11?
De prijs van Doogee V11 is €350. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Doogee V11?
De Doogee V11 werd officieel uitgebracht op Vrijdag 15 Juli 2022.
-
Is de Doogee V11 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Doogee V11 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Doogee V11?
De Doogee V11 weegt ongeveer 340 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Doogee V11?
Het scherm van de Doogee V11 meet 6.39 inch.
-
Ondersteunt de Doogee V11 5G-netwerken?
Ja, de Doogee V11 ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Doogee V11?
De Doogee V11 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Doogee V11?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de Doogee V11.