Doogee T10S
Doogee T10S specificaties
Algemeen
| Merk | Doogee |
| Model | T10S |
| Aangekondigd | Zaterdag 01 Juli 2023 |
| Uitgebracht | Donderdag 20 Juli 2023 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €180 |
Ontwerp
| Dikte | 8.4 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 563 g (19.86 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Aluminium Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Mintgroene kleur, Neptunus blauwe kleur, Ruimtegrijs |
| Ontwerpkenmerken | Stylus-ondersteuning |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Resolutie | 1200 × 1920 pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 224 ppi |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc T606 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 13 (Tiramisu) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Capaciteit | 6600 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Doogee T10S afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Doogee T10S?
De prijs van Doogee T10S is €180. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Doogee T10S?
De Doogee T10S werd officieel uitgebracht op Donderdag 20 Juli 2023.
-
Is de Doogee T10S verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Doogee T10S is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Doogee T10S?
De Doogee T10S weegt ongeveer 563 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Doogee T10S?
Het scherm van de Doogee T10S meet 10.1 inch.
-
Ondersteunt de Doogee T10S 5G-netwerken?
Nee, de Doogee T10S ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Doogee T10S?
De Doogee T10S heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.