Doogee S89
Doogee S89 specificaties
Algemeen
| Merk | Doogee |
| Model | S89 |
| Aangekondigd | Maandag 22 Augustus 2022 |
| Uitgebracht | Zondag 28 Augustus 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €280 |
Ontwerp
| Hoogte | 172 mm (6.77 inch) |
| Breedte | 86 mm (3.39 inch) |
| Dikte | 19.4 mm (0.76 inch) |
| Gewicht | 400 g (14.11 oz) |
| Kleuren | zwart, Oranje |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 409 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 65.9% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass-glas, Valbestendig (tot 1,5 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P90 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Varianten | 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 12 (Snow Cone) |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 130° ( Ultragroothoeklens ) 20 MP, ƒ/1.8 ( Nachtzicht ) 4 infraroodlichten |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p fps 1080p fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p fps |
Batterij
| Capaciteit | 12000 mAh |
| Bedraad opladen | 33 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Doogee S89 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Doogee S89?
De prijs van Doogee S89 is €280. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Doogee S89?
De Doogee S89 werd officieel uitgebracht op Zondag 28 Augustus 2022.
-
Is de Doogee S89 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Doogee S89 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Doogee S89?
De Doogee S89 weegt ongeveer 400 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Doogee S89?
Het scherm van de Doogee S89 meet 6.3 inch.
-
Ondersteunt de Doogee S89 5G-netwerken?
Nee, de Doogee S89 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Doogee S89?
De Doogee S89 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de Doogee S89?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de Doogee S89.