BLU Vivo XL5
BLU Vivo XL5 specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | Vivo XL5 |
| Aangekondigd | Maandag 01 Juli 2019 |
| Uitgebracht | Maandag 01 Juli 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 161.4 mm (6.35 inch) |
| Breedte | 78 mm (3.07 inch) |
| Dikte | 9.6 mm (0.38 inch) |
| Gewicht | 181 g (6.38 oz) |
| Kleuren | zwart |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
| Resolutie | 720 × 1520 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 267 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 78.7% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 64GB |
| Varianten | 64GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP Automatische flitser 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie ISO-instellingen Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 1700 / 1900 MHz |
| 4G-banden | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b12 (700), b17 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU Vivo XL5 reviews
Videoreviews
BLU Vivo XL5 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de BLU Vivo XL5?
De BLU Vivo XL5 werd officieel uitgebracht op Maandag 01 Juli 2019.
-
Is de BLU Vivo XL5 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU Vivo XL5 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU Vivo XL5?
De BLU Vivo XL5 weegt ongeveer 181 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU Vivo XL5?
Het scherm van de BLU Vivo XL5 meet 6.3 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU Vivo XL5?
De BLU Vivo XL5 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.