BLU Vivo XL4
BLU Vivo XL4 specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | Vivo XL4 |
| Aangekondigd | Zaterdag 01 December 2018 |
| Uitgebracht | Zaterdag 01 December 2018 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €130 |
Ontwerp
| Hoogte | 157.2 mm (6.19 inch) |
| Breedte | 76.2 mm (3.00 inch) |
| Dikte | 8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 178 g (6.28 oz) |
| Kleuren | zwart, Goud |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.2 inch |
| Resolutie | 720 × 1520 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 271 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 80.1% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 8.1 (Oreo) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP, ƒ/2.0, 1/3.0" Sensorformaat PDAF 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b28 (700), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU Vivo XL4 reviews
Videoreviews
BLU Vivo XL4 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU Vivo XL4?
De prijs van BLU Vivo XL4 is €130. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU Vivo XL4?
De BLU Vivo XL4 werd officieel uitgebracht op Zaterdag 01 December 2018.
-
Is de BLU Vivo XL4 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU Vivo XL4 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU Vivo XL4?
De BLU Vivo XL4 weegt ongeveer 178 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU Vivo XL4?
Het scherm van de BLU Vivo XL4 meet 6.2 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU Vivo XL4?
De BLU Vivo XL4 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.