BLU Tank Xtreme
BLU Tank Xtreme specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | Tank Xtreme |
| Aangekondigd | Woensdag 01 Januari 2020 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 Januari 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €120 |
Ontwerp
| Hoogte | 153.6 mm (6.05 inch) |
| Breedte | 71.8 mm (2.83 inch) |
| Dikte | 10.2 mm (0.40 inch) |
| Gewicht | 178 g (6.28 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.5 inch |
| Resolutie | 480 × 960 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 195 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 70.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT6739 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.5 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | IMG PowerVR GE8100 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP Automatische flitser 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4200 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU Tank Xtreme afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU Tank Xtreme?
De prijs van BLU Tank Xtreme is €120. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU Tank Xtreme?
De BLU Tank Xtreme werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 Januari 2020.
-
Is de BLU Tank Xtreme verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU Tank Xtreme is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU Tank Xtreme?
De BLU Tank Xtreme weegt ongeveer 178 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU Tank Xtreme?
Het scherm van de BLU Tank Xtreme meet 5.5 inch.
-
Ondersteunt de BLU Tank Xtreme 5G-netwerken?
Nee, de BLU Tank Xtreme ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU Tank Xtreme?
De BLU Tank Xtreme heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.