BLU Studio X10 2022
BLU Studio X10 2022 specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | Studio X10 2022 |
| Aangekondigd | Zaterdag 01 Januari 2022 |
| Uitgebracht | Zaterdag 01 Januari 2022 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €50 |
Ontwerp
| Hoogte | 145.9 mm (5.74 inch) |
| Breedte | 73.5 mm (2.89 inch) |
| Dikte | 9.8 mm (0.39 inch) |
| Gewicht | 175 g (6.17 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, Groen, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5 inch |
| Resolutie | 480 × 854 pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 196 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 64.2% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT6580 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.3 GHz |
| CPU-architectuur | 32-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A7 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-400 MP2 |
| Werkgeheugen | 1GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 1GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 2000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU Studio X10 2022 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU Studio X10 2022?
De prijs van BLU Studio X10 2022 is €50. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU Studio X10 2022?
De BLU Studio X10 2022 werd officieel uitgebracht op Zaterdag 01 Januari 2022.
-
Is de BLU Studio X10 2022 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU Studio X10 2022 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU Studio X10 2022?
De BLU Studio X10 2022 weegt ongeveer 175 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU Studio X10 2022?
Het scherm van de BLU Studio X10 2022 meet 5 inch.
-
Ondersteunt de BLU Studio X10 2022 5G-netwerken?
Nee, de BLU Studio X10 2022 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU Studio X10 2022?
De BLU Studio X10 2022 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.