BLU G91 Pro
BLU G91 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | G91 Pro |
| Aangekondigd | Donderdag 26 Augustus 2021 |
| Uitgebracht | Donderdag 26 Augustus 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €150 |
Ontwerp
| Hoogte | 165.2 mm (6.50 inch) |
| Breedte | 76.9 mm (3.03 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 201 g (7.09 oz) |
| Kleuren | Grafiet kleur, Maansteen kleur |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 393 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 85.3% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio G90 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.05 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MC4 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.0" Sensorformaat PDAF 5 MP, ƒ/2.2 ( Ultragroothoeklens ) 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0 |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 30 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 10 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU G91 Pro reviews
Videoreviews
BLU G91 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU G91 Pro?
De prijs van BLU G91 Pro is €150. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU G91 Pro?
De BLU G91 Pro werd officieel uitgebracht op Donderdag 26 Augustus 2021.
-
Is de BLU G91 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU G91 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU G91 Pro?
De BLU G91 Pro weegt ongeveer 201 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU G91 Pro?
Het scherm van de BLU G91 Pro meet 6.7 inch.
-
Ondersteunt de BLU G91 Pro 5G-netwerken?
Nee, de BLU G91 Pro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU G91 Pro?
De BLU G91 Pro heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.